Kontakt

DIG Świtała Sp. z o.o.

ul. Dworcowa 53,
44-340 Łaziska
(obok Wodzisławia Śląskiego), woj. śląskie

+48 32 720 35 40
+48 32 720 35 41
kontakt@switala.pl

NIP 647-247-04-89
REGON 240867351
KRS 0000303319

dział handlowy

Maszyny do obróbki blachy

Agnieszka Szewczyk
+48 32 720 35 40 wew. 32
+48 691 713 440
agnieszka@switala.pl

 

Monika Mężyk
+48 32 720 35 40 wew. 33
+48 697 200 398
mezyk@switala.pl

Mariusz Firut
+48 32 720 35 40 wew. 31
+48 609 001 735
firut@switala.pl

Sylwester Rosół
+48 32 720 35 40 wew. 34
+48 691 611 333
rosol@switala.pl

Maszyny do obróbki rur i drutu

Ewa Zientek
+48 32 720 35 40 wew. 30
+48 691 876 670
zientek@switala.pl

Katarzyna Grieger
+48 32 720 35 40 wew. 27
+48 601 489 836
grieger@switala.pl

Karol Durczok

+48 32 720 35 40 wew. 28
durczok@switala.pl

 

Prasy do tłoczenia i linie podające

Ewa Zientek
+48 32 720 35 40 wew. 30
+48 691 876 670
zientek@switala.pl

 

 

Filtracja przemysłowa, profile stalowe specjalne

Kamil Zapiórkowski
+48 32 720 35 40 wew. 26
+48 669 680 555
zapiorkowski@switala.pl

 

 

serwis

Adam Szewczyk
+48 32 728 85 33 wew. 40
+48 606 463 364
szewczyk@switala.pl

Hanna Kołek
+48 32 728 85 33 wew. 41
+48 691 842 105
kolek@switala.pl

Dawid Szotek
+48 32 728 85 33 wew. 42
+48 667 361 001
szotek@switala.pl

dział księgowy

Sylwia Jeż
+48 32 720 35 40 wew. 17
sylwia@switala.pl

 

 

sekretariat

Sylwia Mandel
+48 32 720 35 40 wew. 19
+48 601 553 602
mandel@switala.pl

Marzena Rosa
+48 32 720 35 40 wew. 20
+48 604 850 457
rosa@switala.pl

 

zarząd

Paweł Świtała
+48 32 720 35 40 wew. 21
pawel@switala.pl

Anna Świtała
+48 32 720 35 40 wew. 22
ania@switala.pl