O firmie

Switala

Firma DIG ŚWITAŁA Sp. z o.o. od 2001 r. promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie obróbki plastycznej blachy, pręta, drutu i rur.

Współpracujemy z czołówką europejskich producentów, których maszyny pracują na rynku polskim od kilku lat, a na europejskich od kilkudziesięciu potwierdzając swój wysoki poziom techniczny.

 

 

Naszych klientów traktujemy jak stałych partnerów, którym oprócz oferty w postaci maszyn zapewniamy stałą i kompleksową obsługę obejmującą zarówno doradztwo techniczne, jak i pomoc we wdrażaniu nowych projektów, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

KOMPLEKSOWE

DORADZTWO TECHNICZNE

POMOC

PRZY WDRAŻANIU PROJEKTÓW

SERWIS

GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

 

spotkajmy się na targach

w branżowych mediach

 

Doświadczenie kreuje jakość

Nowoczesny Showroom

Pracujemy w nowoczesnej i komfortowej przestrzeni, do której zapraszamy także naszych klientów. Do ich dyspozycji są dwie hale wystawowowo- magazynowe o powierzchni 1600 m² oraz suwnica o udźwigu 20 ton. Na naszych halach istnieje możliwość przeprowadzania prób na maszynach pokazowych.

Stawiamy na rozwój

Technologia wciąż się doskonali, potrzeby się zmieniają, a rynek się rozwija. Rozumiemy istotę branży i oferujemy różnorodne rozwiązania. Dobrą współpracę zaczynamy od poznania się i zaproszenia do nas na prawdziwą, włoską kawę.

 

społecznie odpowiedzialni

Sprawdź nas na

LinkedIn

Obserwuj nas na

Youtube

Śledź nas na

Instagramie